środa, 29 czerwca 2011

aQQ

aQQ!
 i  tak jak wam zleciał ten upalny dzień?
 ja troche się opaliłam , ale to  i  tak jeszcze nie jest  ten efekt jaki bym chciała uzyskać, ale nie panikujmy dopiero  lato  sie zaczyna , do  sierpnia będe mała czekoladką , nie no  żartuje , ze słońcem trzeba uwarzać ,  czerniaki   raki  kolczystokomórkowe itp. , trzeba obserwowac wszystkie znamiona zwłaszcza te z zaczerwieniona obwódka !!!
W ogóle to  dzisiaj  napaliłam się na pewne cudowne spodnie z Zary  na przecenie za 149  zl , kocham kocham ! Zapewne po  obejrzeniu  zdjecia ktoś powie że trzeba byc szkieletorem wysokim żeby  je ubrac, jedno  z kryteriów spelniam jestem wysoka o ! a  drugie może nie dokońca , ale poprostu nie obawiam się ich  przyodziać !
W tym miesiacu    juz kiepsciutko  z  pieniazkami  , wiec trzeba uzbierać i  poczekać,  a  po drugie znając moje szczescie  jak pojade do  galerii  to  juz ich  nie będzie albo  zostana rozmiary  typu  Xs/34, i  takie znalazłam na Allegro  ale cena 240  zł lekko  przeraza , w  normlanej  cenie kosztowaly  199  a  tu  240..... pufff  !

1 komentarz:

  1. Ja zawsze mam problemy z opalaniem. Słoneczko mnie nie chce złapać i nawet latem blada jestem. Spodnie ładne, czekam na ciekawe stylizacje z nimi kiedy już je kupisz;) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń